2017’de Çıkması Beklenen Oyunlar

Oyun severler buraya yine yeni bir haberler karşınızdayız. 2017’nin ilk gününü yaşarken yeni oyunların haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2016 yılında çıkan oyunların bir çok kısmı beğenildiği gibi 2017 çıkması beklenen oyunların, oyun severleri bir hayli heyecanlandıracağı bekleniyor. Zira bir çok oyun firması daha ilgi çekici, beğeni toplayıcı oyunları gün yüzüne çıkarmak için paçaları sıvadı. Hazırlamış olduğumuz listede 2017’de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2016’nın Oyun sezonu sona erdiğinden, yeni sezonu 2017’de çıkacak oyunlarla açmayı bekliyoruz. İşte 2017’de çıkacak oyunlar!

God of War

Geliştirici: Sony Santa Monica
Yayıncı: Sony
Çıkış tarihi: TBA 2017
Platform: PS4
Tür: Aksiyon – Macera

Çıkacağı Tarih: 2017’nin ikinci yarısı

Ps2 ve Ps3 zamanında adından çokça söz ettiren Kratos, 2017’de bir kez daha yeni arayüzü, grafikleriyle bizlerle olacak. ilk üçlü ile Yunan mitoji tarihinin kapısını kapatan Santa Monica, bu kez Kuzey kesimlerine Nors mitolojisinde maceralarına devam edecek.

Mass Effect: Andromeda

Geliştirici: BioWare
Yayıncı: EA
Çıkış tarihi: TBA 2017
Platform: PC, PS4, Xbox One
Tür: Aksiyon – RPG

Çıkacağı Tarih: Mart 2017

 

Oyun severlerin ilk defa 2007 yılında tanıştığı ve ilgiyle karşılandığı Mass Effect, oyunun takipçilerine keyifli ve sıradışı anlar yaşatmayı unutmamıştı. Oyunun kahramanlarından  Shepard, Liara ve Garrus gibi karakterler oyunun takipçilerinin aklında hala silinmemiş vaziyette.

Oyun kendini güncelleyerek daha canlı ve güzel işler yapmayı hedef edindi gibi Oyun Andromeda‘ya misafir oluyor. Oyuna Andromeda ile bambaşka bir keyif yaşatacak. İnsanlık tarihi yeni maceralara koşmayıda ihmal etmiyor.

Shenmue 3

Geliştirici: YS Net
Yayıncı: Shibuya Productions
Çıkacağı Tarih: 2017’nin ikinci yarısı
Platform: PlayStation 4 ve Pc
Tür: Aksiyon – Macera

 

Geçen yıl oyunun duyurusu yapıldığında taraflı tarafsız herkesi heyecanlandırmış ve ne zaman çıkacağına dair bilgiler araştırılıyordu. Shenmue 3 gerçek oluyor gibiydi ve bu serinin yapımcısı oyunu Kickstarter’a koyarak beğenileri üzerine toplamıştı. Bu oyun sadece 24 saatte gibi kısa bir zamanda milyon dolarlar kazanmayı başarmıştı. Oyunun en sevilen karakteri Ryo Hazuki ve onun hayat hikayesinin yer aldığı Shenmue 3’ü bizlerde şimdiden merakla bekliyoruz.

Scalebound

Geliştirici: Platinum Games
Yayıncı: Microsoft
Platform: Xbox One
Tür: Aksiyon – RPG

Çıkacağı Tarih: 2017’nin ikinci yarısı

 

Bu oyun aslına bakarsanız 2016 yılının ilk yarısında bekleniyordu. Ama Microsoft bu oyunu Xbox için hazırladığından 2017’ye erteledi. Uzun yıllar sağlam oyunlarla karşımıza çıkmaktan ödün vermeyen Platinum Games, geçtiğimiz yıllarda’da Rising, MadWorld ve Bayonetta gibi oyunların altına imzasını atan şirket adından söz ettirecek.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Geliştirici: Nintendo
Yayıncı: Microsoft
Platform: Nintendo Switch, Nintendo Wii U
Tür: RPG

Çıkacağı Tarih: 2017’nin ikinci yarısı

Marvel vs. Capcom: Infinite

Geliştirici: Capcom
Yayıncı: Capcom
Platform: PS4
Tür: Dövüş Oyunu

Çıkacağı Tarih: 2017’nin ilk yarısı

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir