Apple AirPods’a Yeni Renk Seçeneği!

Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus etkinliğinde ilk tamamen kablosuz kulaklığı olan AirPods’u tanıtmıştı. Apple’ın bu kulaklığına yeni bir renk seçeneği eklendi ama…

Apple yeni akıllı telefonları olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıtırken beklenmedik bir ürün olan tamamen kablosuz kulaklığı AirPods’u tanıtmıştı. Apple’ın bu etkinlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a mat siyah ve simsiyah renk seçeneğini eklerken AirPods’u ise sadece beyaz renk ile sunmuştu. Kullanıcıların beyaz renkten şikayetçi olduğunu gören bir aksesuar şirketi AirPods’lar için yeni bir renk seçeneği sundu.

Apple’ın Kablosuz Kulaklığı AirPods’a Yeni Renk Seçeneği!

BlackPods adında olan bu şirket Türkiye’de 899 TL‘ye satılan ve kısa bir sürede bir başarı elde eden AirPods’u 99 dolara siyah renge çeviriyor. Beyaz renge sahip olan AirPods’ları siyah renge çevirmek için özel bir kaplama sistemi geliştiren BlackPods bunun için çizilmeye dayanıklı olan 3 katmandan oluşan bir malzeme kullanıyor. Simsiyah bir iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus ile uyumlu olması için BlackPods kendi sitesi üzerinden de ürünü satışa çıkartıyor. 249 dolara siyah renkli AirPods‘u BlackPods‘un sitesi üzerinden satın almanız mümkün.

Yeni Renk Seçeneği AirPods’u Garanti Dışı Bırakıyor!

Son olarak AirPods’ların siyah renk olmasıyla birlikte garanti kapsamından çıktığını hatırlatmakta fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir