Apple Bazı Ülkeler İçin iPhone 6’nın 32 GB Gold Modelini Tanıttı!

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modeli merakla beklenirken Apple yeni iPhone modelini bazı ülkelerde satışa sundu ama…

Teknoloji devi Apple kimi zaman hiçbir lansman ya da açıklama yapmadan teni ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunabiliyor. Apple şimdide sadece Asya kıtasına özel olan yeni bir iPhone 6 sürümünü satışa çıkarttı.

Kullanıcılar Uygun Taksit Seçeneğiyle Sahip Olabilecek!

Apple iPhone 6’yı 2014 yılında satışa sunmuş ve iPhone 6’yı 16 GB, 64 GB ve 128 GB‘lık üç farklı kapasiteye sahip versiyonlarla satışa sunmuştu. Apple’ın sessiz sedasız satışa sunduğu bu yeni iPhone 6 modeli ise bildiğimiz bir iPhone 6 değil. Taiwan Mobile tarafından sunulan bu yeni iPhone’a 30 aylık bir sözleşme ile aylık 45 dolarlık bir ödemeyle sahip olunabiliyor. Yani bu iPhone’un fiyatı toplamda 1350 dolar oluyor.

Apple’ın altın tengine sahip olan bu iPhone 6 modelinin Çin’de farklı firmalar tarafından satışı başlandı. Taiwan Mobile ise bu yeni iPhone modelini 10 mart tarihinde satışa sunacağını açıkladı.

Apple’a yakın kaynakların iddialarına göre Apple bu ay içerisinde yeni bir iPad Pro ile birlikte iPhone SE’nin 128 GB’lık bir modelini tanıtabilir. Apple’ın iPhone’un 10. yılı için iPhone 8 modeline yoğunlaştığı düşünülürse Apple iPhone SE modelini de bırakmak istemiyor olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir