Apple iPad Pro’nun Tanıtımını Erteledi!

Apple’ın merakla beklenen yeni iPad modelleri hakkında kötü bir haber geldi. Görünen o ki Apple yeni iPad Pro modellerini beklenenden daha geç bir sürede tanıtabilir.

Apple’ın sevilen tablet modeli olan iPad’in en yeni serisi olan iPad Pro‘nun yeni modellerinin kısa bir süre içerisinde tanıtılması bekleniyordu. Apple’ın bu anlamda tanıtacağı yeni iPad Pro modellerinden biriside uzun süredir hakkında haberler gelen iPad Pro 10.5 modeliydi. iPad’in yeni modeli olacak olan iPad Pro 10.5’in gövde boyutu olarak 9.7 inç bire iPad olacağı ancak yeni iPad modelinin diğer iPad modellerine göre daha ince olacağı söyleniyordu.

Yeni iPad Pro’lar Daha Geç Tanıtılabilir!

Apple’ın bir diğer iPad modeli ise iPad Pro 12.9 ve iPAd 9.7 inç modelleri olarak iddia ediliyor. Apple’ın bu yeni iPad modellerinin ilkbahar aylarında tanıtılması bekleniyor. Apple’ın bu yeni iPad modellerinde herhangi bir tasarımsal yeniliğe gitmeyeceği ancak bu yeni iPad’leri donanım olarak güncelleyeceği iddia ediliyor. Apple’ın bu yeni iPad modellerinde A10X işlemcisinin kullanılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Bir Sonraki iPad Pro’lar OLED Ekranla Gelebilir!

Apple’ın bu yeni iPad modellerinin üretimine yılın ilk çeyreğinde başlaması ve ikinci yarısında da satışa çıkartacağı düşünülüyor. Diğer yandan Apple’ın bu yıl iPad Pro modellerinde IPS LCD ekranı kullanacağı ancak gelecek sene tanıtacağı yeni iPad modellerinde ise OLED ekran kullanacağı söyleniyor.

Apple’ın yeni iPad modelleriyle ilgili haberlerin ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir