Asus’un Yeni Akıllı Telefonu Gerçek Zamanlı Güzelleştirecek!

Son dönemde ürettiği başarılı akıllı telefonlarla pek çok kullanıcı tarafından sevilen Asus’un yeni akıllı telefonu gerçek zamanlı güzelleştirme özelliğiyle gelecek!

2017 yılının ilk çeyreğine geldiğimiz şu günlerde teknoloji firmaları yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya başladı. Bu anlamda son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlarla adından söz ettirmeye başlayan Asus’un Zefone Live sahip olduğu gerçek zamanlı olarak sunulan güzelleştirme özelliği sayesinde telefon kullanıcıları çeşitli programlar üzerinden yapacağı canlı yayınlar üzerinde dahi kendilerini daha iyi bir şekilde ifade edebilecek. Bu özelliğe sahip olarak gelen ilk akıllı telefon olan Asus Zenfone Live bu anlamda kullanıcıların Facebook, YouTube ve diğer platformlar üzerinde gerçekleştireceği canlı yayınlar esnasında daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayacak.

Orta Seviye Özelliklere Sahip!

Asus’un anlık güzelleşme programıyla gelecek olan ilk akıllı telefon olan Asus ZenFone Live‘ın teknik özellikler kısmında önemli özellikler dikkat çekiyor. 5 inç büyüklüğünde 720 piksel çözünürlüğünde HD ekranla gelecek olan bu akıllı telefon gücünü Snapdragon 410 işlemciden alıyor. 2 GB kapasitesinde bir RAM ile desteklenen Asus ZenFone Live’da 16 / 32 GB’lık bir dahli depolama alanı bulunuyor ve bu dahili depolama alanı dileyen kullanıcılar tarafından microSD kart vasıtasıyla arttırılıyor. Telefon bu anlamda 128 GB‘lık bir microSD kartı destekliyor. 13 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerayla gelen Asus ZenFone Live’da 2.650 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor. Ayrıca Android 6.0 işletim sistemiyle gelen Asus ZenFone Live yüksek ses deneyimi sunuyor.

asusun-yeni-akilli-telefonu-gercek-zamanli-guzellestirecek

Asus’un gerçek zamanlı güzelleştirme özelliğiyle bir hayli iddialı olan bu modeli pek çok renk seçeneğiyle kullanıcılarla buluşacak. Asus’un bu yeni akıllı telefonunun ne zaman ve nasıl bir fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulacağı soruları bilinmezliğini koruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir