BlackBerry’nin Yeni Orta Seviyeli Akıllı Telelefonları Yakında Tanıtılacak!

Geçtiğimiz günlerde KEYone adında cihazını tanıtan BlackBerry şimdide yeni orta seviye akıllı teleffonlarını tanıtmak için hazırlıklar yapıyor.

BlackBerry Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak!

Eski zamanlarından çok uzak olan BlackBerry firmasının son tanıtmış olduğu BlackBerry KEYone isimli cihazını tanıtmıştı. Bir zamanların çok popüler akıllı telefon üreticisi olan BlackBerry şimdilerde ise akıllı telefon pazarına yeniden tutunmaya çalışıyor. Gelen iddialara göre BlackBerry bu yıl içerisinde birkaç akıllı telefonunu daha kullanıcılarıyla buluşturacak.

İddialara bakılırsa BlackBerry 2017 yılı içerisinde 5 yeni akıllı telefon tanıtacak. Hindistan’dan Optiemus adında firmasyla ortaklığa giden BlackBerry’nin yeni akıllı telefonu orta segment olacak. Ayrıca BlackBerry’le olan bu anlaşmanın ardından Optiemus’un BlackBerry’nin yeni cihazlarını üretmeye başladığı ortaya çıktı.

Orta Segment Özelliker Taşıyacak!

BlackBerry’nin BlackBerry Merah Putih adındaki cihazı BlackBerry’nin son tanıtmış olduğu KEYone, Prive ya da DTEK50 cihazlarından tamamen farklı olacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 425 işlemcisinden olacak olan BlackBerry’nin bu yeni akıllı teleofnu 5.5 inç büyüklüğünde 720 piksel çözünürlüğünde HD bir ekranla geleceği düşünülüyor. 4 GB RAM ile gelmesi beklenen bu cihazda ne kadarlık bir depolama alanının olacağı merak konusu.

BlackBerry’nin diğer modellerininse TLC tarafından üretileceği söyleniyor. Gelen iddialara göre dokunmatik bir ekranla gelecek olan BlackBerry’nin DTEK50 ve DTEK 60 cihazlarına benzeyen bir yapıda olacağı düşünülüyor. Ancak BlackBerry’nin bu yeni modellerinin DTEK adını almayacağı düşünülüyor. Satış konusunda önemli bir yere gelmek isteyen BlackBerry’nin çıkartacağı yeni modellerle nasış bir yere geleceği ise merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir