Galaxy S8 Çalışır Halde Sızdırıldı!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 modeli her gün sızdırılmaya devam ediyor. Samsung’un yeni amiral gemisi bu kez çakışır halde görüldü.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtımına az bir süre kaldı ve artık daha fazla nasıl sızabilir ki diye düşündüğümüz her seferin ardından Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in yeni bir sızıntısıyla karşılaşıyoruz. Samsung’un yeni amiral gemisiyle ilgili olarak sızdırılan yeni videoda Samsung Galaxy S7 bu sefer çalışırken görülüyor.

 

Samsung’un Galaxy S8 modeliyle ilgili sızan bu videoda Galaxy S8’in tüm özellikleri ortaya çıkıyor. Samsung’un daha öncesinde pek çok yanı sızdırılmıştı. Yeni videoda da Galaxy S8’in ekranı harika görülüyor. Ayrıca bu videoda Galaxy S8’in arka kısmı da gösteriliyor. Samsung’un yeni amiral gemisinde parmak izi okuyucunun arkada yer alacağı söylentisi sonunda gerçek oluyor ve parmak izi okuyucusu kameranın yanında yer alıyor. Samsung’un Galaxy S8 modelinde kullanılacak olan yeni arayüzde ayrıca iyileştirmeler göze çarpıyor ve simgelerin değiştiği görülüyor.

Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modeli bilindiği giib çerçevesiz bir ekranla gelecek. Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacağı kesinleşen Samsung’un yeni amiral gemisi 29 mart tarihinde tanıtılacak. Bakalım Samsung bu tanıtımda bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir