Galaxy S8 En Net Şekilde Görüntülendi!

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı ve pek çok kişi tarafından merakla beklenilen yeni amiral gemisi en net şekilde görüntülendi.

Samsung‘un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8‘in en net görüntüleri bir telefon kılıfı üreticisi tarafından sızdırıldı. Samsung’un Note 7 modelinde yaşamış olduğu sızıntıların ardından Galaxy S8’in herhangi bir sızıntısının paylaşılmaması için dikkatli davranmıştı. Ancak Samsung’un bu sızdırmama çalışması ne yazık ki başarılı olamadı ve Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8’e ait olduğu iddia edilen 3 yeni kılıf görseli bir kılıf üreticisi tarafından paylaşıldı.

Galaxy S8 görsellerine bakıldığında ekran – kasa oranı “home” butonunun yokluğu nedeniyle yükselmiş gibi duruyor. Bu detayın ardından Galaxy S8‘in tamamen ekranla kaplı olduğu görülüyor. Ayrıca Galaxy S8’de uzun süredir konuşulan parmak izi okuyucusunun da Galaxy S8’in ekranının altına konumlandırılmış durumda olduğu görülüyor.

Galaxy S8’in görsellerine bakıldığında bağlantı noktası olarak USB Type C yerine microUSB bağlantı noktasının kullanılacağı görülüyor.

galaxy-s8-en-net-sekilde-goruntulendi

Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta kaldırmış olduğu 3.5 mm kulaklık jak girişinin Galaxy S8’de yerini koruduğunu görüyoruz.
Samsung’un Galaxy S8 modelinde görüşünüşe göre Galaxy S5‘te kullanılmış olan kalp ritmi sensörünün de Galaxy S8’de yerini aldığı görülüyor.

Samsung’un Galaxy S8 modelinin gelecek aylarda düzenlenecek olan MWC 2017‘de tanıtılması düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir