Google Pixel 2’nin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Google’ın ilk akıllı telefonu sayılabilecek olan Google Pixel’in yeni akıllı telefonu Google Pixel 2’nin yeni detayları ortaya çıktı!

Google’ın ilk akıllı telefonu Google Pixel kullanıcılar tarafından sevilmişti ve Google’ın bu yeni telefonunu yeni modeli merak edilmeye başlanmıştı. Google’ın Pixel akıllı telefonunun yeni modeli olan Google Pixel 2’nin detayları belli olmaya başladı.

Google Pixel 2 Daha İyi Bir Kamera İle Gelecek!

Google Pixel akıllı telefonuyla kameraya odaklanmıştı ve kullanıcıların bu sayede büyük beğenisini kazanmıştı. Google’ın çok sevilen yeni akıllı telefonu Google Pixel’in yeni akıllı telefonu olacak olan Google Pixel 2’de kamera alanında güçlü olacak. Google Pixel 2’de kullanılacak olan bu yeni kamera ile birlikte düşük ışık koşullarında çok daha iyi fotoğraflar çekmek mümkün olacak. Google’ın Pixel 2’de yüksek megapiksel çözünürlüğe sahip olacak olan bir kamera kullanmaması bekleniyor.

Google’ın Tercihi Snapdragon!

Ayrıca Pixel 2’de Qualcomm‘un yeni nesil işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemci kullanılacak. Google‘ın yeni akıllı telefonu Google Pixel 2’de bir süre boyunca MediaTek işlemci kullandığını ancak testler bazı sıkıntılar yaşandığı için Google’ın Snapdragon’a yöneldiği iddia ediliyor.

Google Pixel 2B’yi Tanıtabilir!

Google ayrıca Pixel 2 cihazının yanında yeni bir cihazın tanıtımını yapacak. Google’ın tanıtımını yapacağı bu cihazın adı ise Pixel 2B olacak. Google’ın bu yeni cihazının fiyatı çok daha uygun olacak. Öte yandan Google‘ın Pixel 2 cihazı diğer Google cihazlarına göre daha yüksek fiyatla gelecek. Google’ın bu yeni cihazının ne zaman tanıtılacağı bilinmezken Google‘ın yeni akıllı telefonuna dair ilerleyen günlerde daha net bilgilerin gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir