HTC One M9 İçin Android 7.0 Nougat Güncellemesi Türkiye’ye Geldi!

HTC’nin sevilen akıllı telefonu One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi kısa bir süre önce çıkmıştı. HTC’nin One M9 için sunmuş olduğu Android 7.0 Nougat güncellemesi sonunda Türkiye’ye de geldi.

Akıllı telefon üreticileri akıllı telefonlarına Android 7.0 Nougat güncellemesini getirmek için uğraşıyor. HTC’nin akıllı telefonları için de Android 7.0 Nougat güncellemesi şimdiye kadar pek çok Avrupa ülkesinde dağıtılmaya başlanmıştı. HTC‘nin Android 7.0 Nougat güncellemesinin HTC 10, One M9 ve One A9 modelleri için Android 7.0 güncellemesinin tüm dünyada dağıtıma başlayacağı açıklanmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda HTC 10 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin gelmesinin ardından HTC bu güncellemeyi şimdide HTC One M9 için dağıtmaya başladı. HTC’nin ilk olarak Avrupa’da dağıtmaya başlayacağı bu güncellemenin ilerleyen günlerde de Türkiye’de de dağıtılmaya başlanacak. Türkiye’de HTC 10 kullanıcıları için dağıtılan Android 7.0 Nougat güncellemesinin ardından HTC One M9 modeli için de Android 7.0 Nougat güncellemesinin ilerleyen günlerde Türkiye’de de dağıtıma başlanması düşünülüyor.

HTC’nin Avrupa Ürünü ve Hizmet Direktörü olan Graham Wheeler’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla bugünden itibaren HTC One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesinin dağıtıma başlatılacağı açıklandı. Bu güncellemenin kısa bir süre içerisinde Avrupa, Güney Afrika ve Türkiye’de de çok kısa bir sürede dağıtılması bekleniyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde bu güncellemeyi almayan ülkeler içinde kısa bir süre de diğer ülkelerde de dağıtıma sunulması bekleniyor.

HTC One M9 kullanıcıları akıllı telefonlarını güncellemeleri için Ayarlar > Hakkında bölümünden akıllı telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir