HTC U Ultra’nın Yeni Modeli Tanıtıldı!

HTC’nin kısa ibr süre önce tanıttığı yeni HTC U Ultra’nın yeni bir modeli daha tanıtıldı. İşte HTC’nin o yeni HTC U Ultra modeli ve fazlası.

Son zamanlarda akıllı telefon anlamında daha sıkı çalışan HTC bilindiği gibi çok kısa bir süre önce HTC U Ultra modelini tanıtmıştı. HTC’nin beğenilen bu yeni akıllı telefonuna yeni bir model eklendi. HTC CES 2017’de tanıttığı yeni akıllı telefonu HTC U Ultra’ya kardeş getirdi ve HTC U Ultra’nın safir camlı ve 128 GB dahili depolama alnına sahip olan modelini tanıttı.

HTC’ni Tayvan’da düzenlediği etkinlikte ortaya çıkan bu yeni HTC U Ultra modeli yeni HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 11 ya da Desire 650 gibi modellerin tanıtılması bekleniyordu. HTC’niin safir camıyla dikkat çeken bu yeni modelde kullanılan safir cam maliyeti fazla olan ancak dayanıklılığı da bununla birlikte fazla olan bir malzeme olarak karşımıza çıkıyor. Apple’ın da kamera lens kapaklarında ve Apple Watch modellerinde kullandığı safir cam zorlu mühendislik süreçleri gerektiriyor.

HTC’nin safir cam ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak olan bu yeni modelinin 28 mart tarihinde satışa sunulması bekleniyor. Kullanıcıların merakla beklediği ancak yüksek fiyattan dolayı büyük bir kısmının alamayacağı bu yeni telefonunu 845 dolara satın almak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir