HTC Vive Ortaya Çıktı!

HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Vive sonunda ortaya çıktı. İşte HTC’nin yeni akıllı telefonu ve çok dhaa fazlası.

Zor günler geçiren HTC‘nin yeni akıllı telefonlarında oldukça dikkatli davranıyor. Geçirdiği zor dönemin ardından yeni akıllı telefonlar üzerinde daha fazla mesai harcayan HTC’nin merakla beklenilen yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. HTC’nin yeni akıllı telefonu olacağı söylenen HTC Vive‘ın görüntüsü ortaya çıktı.

Twitter üzerinden paylaşmış olduğu başarılı sızıntılarla adından söz ettiren Evleaks takipçilerine yeni bir sızıntı haberini paylaştı. Evleaks tarafından paylaşılan videoda HTC’nin gelecek yıllardaki vizyonu anlatılıyor. HTC’nin bu videosunda herkesin farklı yaşam tarzları olduğu halde aynı ve sıkıcı telefonları kullandıklarına dikkat çekiyor.

HTC’nin bu videosunda HTC’nin yenilikçi telefonları gösterilirken bir yandan da HTC Vive isimli akıllı telefon videoda görünüyor. HTC Vive’ın tasarımına bakıldığında anten çizgilerinin farklı bir şekilde tasarlanmış olduğu ve bu cihazda da çift kameranın yer aldığı görülüyor.

HTC’nin yeni akıllı telefonu olması beklenen HTC Vive hakkında henüz daha detaylı bilgiler yok ancak HTC’nin Vive akıllı telefonları giderek genişletileceği düşünülüyor. Son olarak HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Vive’ı ne zaman tanıtacağı ise henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir