HTC’nin 2017 Planları Ortaya Çıktı!

Ünlü akıllı telefon üreticisi HTC’nin yeni yılda izleyeceği yol ortaya çıktı. İşte HTC’nin yeni yılda izleyeceği yeni politika.

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu HTC U‘yu tanıtan Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin 2017 yılında çıkartacağı yeni akıllı telefonlarla birlikte izleyeceği yeni stratejide belli oldu. Gelen raporlara göre HTC geçtiğimiz yıllara göre bambaşka bir yolla karşımıza çıkacak.

HTC Artık Daha Az Akıllı Telefon Tanıtacak!

HTC’nin geçtiğimiz yıllarda yaşamış olduğu kötü durumların ardından önemli bir değişime giden HTC’nin akıllı telefon bölümünün başında olan Chialin Chang ünlü bir teknoloji sitesine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Chang’in yapmış olduğu açıklamalara göre geçmişte HTC’nin gereğinden fazla modelle kullanıcıların karşısına çıktığı ve bu sebeple oldukça çok olumsuz eleştiriye maruz kaldığını aktaran HTC’nin üst düzey yöneticisi Chialin Chang HTC’nin bu yıl içerisinde sadece 6 – 7 adet akıllı telefon çıkartmayı planladığını aktardı.

Chang’in bu açıklamasında HTC’nin aldığı bu kararın gerekçesi de aktarıldı. Chang’in açıklamasına göre HTC’nin bu kararı almasının nedeni daha az cihazla yüksek kaliteli modeller sunmak. HTC bu sebeple artık çok model yerine az ama oldukça iddialı modeller üzerinde yoğunlaşacak.

HTC 11 Bekleyenlere Kötü Haber!

HTC’nin üst düzey yöneticisi Chialin Chang ayrıca HTC’nin bu yıl çıkartacağı yeni amiral gemisiyle ilgili detayları da aktardı. Chang’in aöıklamasına göre HTC 11 bu yıl çıkmayacak. HTC yeni amiral gemisi olması beklenen HTC 11 yerine HTC 10’un devamı niteliğinde yeni bir model çıkaracak ancak bunun farklı bir isimle gelecek.

HTC Apple’ın Stratejisini İzleyebilir!

HTC’nin bu kararına bakacak olursak HTC Apple’ın iPhone modellerinde olduğu gibi benzer bir strateji izleyebilir. Bakalım HTC’nin yeni modeli ne özelliklerle ve hangi isimle gelecek ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir