Huawei P10’un Batarya Kapasitesi Belli Oldu!

Çin merkezli ünlü akıllı telefon üreticisi Huawei’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Huawei P10’un batarya kapasitesi belli oldu!

Çinli akıllı telefon üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi olacak olan Huawei P10‘un batarya kapasitesi ortaya çıktı. İşte Huawei’nin yeni amiral gemisinin bataryasının sahip olacağı kapasite değeri!

Huawei P10’un Batarya Kapasitesi Sızdırıldı!

Huawei’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Huawei P10 ile ilgili ortaya çıkan bir raporda Huawei P10‘un batarya kapasitesi belli oldu. Amerika Federal Haberleşme Komisyonu tarafından yayınlanmış olan belgeye göre Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P10’un bataryası 3.100 mAh kapasiteye sahip olacak.

4 GB Ve 6 GB RAM İle Gelecek!

Ortaya çıkan son belgeye göre Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P10’da kullanılacak olan batarya bir önceki amiral gemi modeli olan Huawei P9’a göre daha iyileştirilmiş olduğu görülüyor. Ayrıca Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P10 gücünü Huawei tarafından üretilen Kirin 960 işlemcisinden alacak. 4 ve 6 GB RAM seçenekleriyle gelecek olan bu iki akıllı telefonda 64 GB dahili depolama alanı bulunacak.

Çift SIM Olacak!

Huawei’nin yeni amiral gemisi tıpkı diğer Huawei modelleri gibi çift SIM kart desteğiyle gelecek. Huawei’nin bu yeni amiral gemisinin 26 şubatta düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacağı düşünülüyor. Huawei’nin bu yeni amiral gemisinin 500 dolar ile 600 dolar arasında olması bekleniyor.

Huawei P10 Plus Tanıtılabilir!

Huawei ayrıca MWC 2017’de Huawei P10’un daha büyük bir ekrana sahip olacak olan Huawei P10 Plus sürümünü de tanıtacak. Ayrıca Huawei P10 Plus‘ın 8 GB RAM ile geleceği düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir