Huawei P9’a Güncelleme Geliyor!

Son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlarla adından söz ettiren Huawei’nin sevilen modeli Huawei P9’a yeni bir güncelleme geliyor!
Özellikle kamera alanında son zamanlarda başarılı modeller üreten Huawei’nin sevilen modeli olan Huawei P9’a merakla beklenen güncelleme geliyor. Huawei’nin bu yeni akıllı telefonu Huawei P9 kullanıcıları için Android 7.0 Nougat güncellemesi kısa bir sürede gelecek.

Huawei Hindistan Sayfası Açıkladı!

Bilindiği gibi Huawei P9’a gelecek olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin Beta sürümü temmuz ayında sızdırılmıştı. Daha sonra Huawei bu güncellemenin final sürümünü çıkarttı ancak Huawei bu güncellemeyi sadece Çin’de bulunan Huawei P9 sahiplerine sundu. Diğer ülkelerde bulunan Huawei P9 kullanıcıları olayın şoku içerisindeyken sonunda Huawei Hindistan resmi Twitter sayfası pek çok kullanıcının merakla beklediği o açıklamayı bekledi.

Huawei P9 Yeni Android 7.0 Güncellemesiyle Birlikte Yeni Bir Arayüze Sahip Olacak!

Yapılan açıklamaya göre Huawei P9’a gelecek olan Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte Huawei P9 sahipleri yeni arayüz güncellemesine de kavuşacak. Bu yeni güncellemenini ülkemizde ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir