Instagram’dan iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’a Özel Güncelleme!

Apple’ın son amiral gemisi olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın çıkışının ardından popüler sosyal medya sitesi Instagram bu cihazlara özel bir güncelleme yapacağını duyurmuştu. Instagram sonunda bu güncellemeyi sundu!

Instagram’dan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a Özel Güncelleme!

Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus çok önemli özelliklerle gelmişti. Popüler sosyal medya sitesi olan Instagram Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtıldıktan sonra bu cihazlarda renk paletlerinin daha fazla olacağını açıklamıştı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yüksek çözünürlük sunan kamerası ile dikkat çekmeyi başarırken Instagram’ın da bunun hakkını verip geniş renk paketleri yayınlayacağını söylemişti.

iPhone 7 Ve iPhone 7 Plus’a Geniş Renk Paketi Çoktan Geldi!

Instagram’ın kurucularından olan Mike Krieger, Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcılarının cihazlarının geniş renk paleti satesinden artık çok daha iyi fotoğraf kareleri elde edebileceklerini açıkladı. Krieger iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerine bu müjdeli haberi Twitter üzerinden verirken, Instagram’a geniş renk paketi desteğinin çoktan geldiğini ve kullanıcıların artık geniş renk paletlerini kullanabileceklerini belirtti. Instagram getirdiği bu yenilikle birlikte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahiplerine vermiş olduğu sözü tutmuş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir