iOS 10.3 iPhone’ları Hızlandıracak!

Apple’ın iOS 10 güncellemeleri devam ederken merakla beklenen iOS 10.3 güncellemesiyle birlikte iPhone’ların hızlandığı ortaya çıktı.

Apple’ın mobil işletim sistemi olan iOS 10 güncellenmeye devam ediyor. Apple iOS 10’un yeni güncellemesi olan iOS 10.3’ü test ederken iOS 10.3’ün getireceği yeniliklerde ortaya çıkıyor.

Apple iOS 10.3 İle Birlikte Yeni Bir Dosya Sistemine Geçiyor!

Apple iOS 10.3 Beta 1’i test ediyor. Apple’ın iOS 10.3 ile birlikte Apple File System (APFS) ismi verilen yeni dosyaya geçiş yapan Apple APFS’nin önemli avantajları ve faydaları ortaya çıktı.

Apple’ın mobil işletim sisitemi olan iOS 10.3 Beta 1 ve iOS 10.2.1 sürümlerini karşılaştıran iAppleBytes adında olan YouTube kanalı bu iki sürüm arasında farkları açıkça gözler önüne serdi.

İki Sürüm Arasında Gözle Görülür Bir Performans Farkı Bulunuyor!

Yapılan testler sonucunda iOS 10.3 Beta 1 yüklü olan bir iPhone 7 Geekbench 4 testinde iOS 10.2.1‘e göre 250 ile 300 puan arasında daha fazla puan almayı başarıyor. iPhone’ların boot sürelerinde ise gözle görülür bir azaltma olduğu görülüyor.

iAppleBytes’ın karşılaştırma videosu ile iki iOS sürümü arasında nasıl bir performans farkı olduğunu ortaya çıkaran videoyu yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir