iPad Pro’nun Yeni Reklamları Ortaya Çıktı!

Ürettiği tabletlerle adından söz ettiren Apple’ın son tablet modeli iPad Pro’nun yeni reklamları çıktı. İşte Apple’ın iPad Pro reklamları!

Ürettiği tabletlerle adından söz ettiren Apple‘ın sevilen tablet modeli olan iPad Pro‘ya Apple yeni reklam filmleri çekti. Apple çok uzun bir süre önce satışa çıkarttığı yeni tablet modeli iPad Pro‘ya özel dört yeni reklam filmi çekti. Apple’ın sadece internet ortamına özel olarak çıkarttığı bu reklam filmlerinde tanınmış ekran yüzleri yer almadı.

iPad Pro’da Virüslere Yer Yok!

Apple’ın iPad Pro’ya özel olarak çektiği bu reklam filmlerinde iPad Pro’nun bir bilgisayardan çok daha işlevsel özelliklere sahip olacağı işlenmiş. iPad Pro ilgili olan reklamların birisinde iPad Pro’da herhangi bir virüsün barınamayacağı için belgelerin ve verilerin güvende olduğu konusu üzerinde durulmuş.

iPad Pro ile ilgili olan bir diğer reklamda ise iPad Pro’da nasıl rahatlıkla ofis programlarının çalışacağı ve kullanılabileceği aktarılmış. Apple’ın bir diğer reklam filminde ise iPad Pro’nun hücresel veri bağlantısı üzerinde durulmuş.

Bu reklam filminde sahip olduğunuz Wi-Fi bağlantınızın kesilmesi durumunda kullanıcıların işlerine devam edeceği aktarılmış. Apple tarafından yayınlanan bu reklam filmlerini aşağıdaki bağlantılardan izleyebilirsiniz.

Tablet Pazarındaki Düşüş Etkili Oldu!

iPad Pro’nun bir tablet olduğunu ve tablet pazarındaki yavaşlama karşısında Apple’ın farklı stratejiler izlemeye başladığını görüyoruz. Apple bu sebeple iPad Pro’yu kullanıcıların sadece bir tablet olarak görmemesini ve iPad Pro’nun tabletten çok daha üstün yeteneklere hatta bilgisayarlardan çok daha iyi güvenli olduğunu aktarıyor. Bakalım Apple’ın bu hamlesiyle birlikte iPad Pro satışları artış gösterecek mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir