iPhone 8 İki Ekranla Gelebilir!

Apple’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 8’in ikinci bir ekrana sahip olabileceği ortaya çıktı!

Apple’ın yeni iPhone modelin iPhone 8’in sahip olacağı özellikler merak ediliyor. Çıkmasına daha çok zamanın olduğu Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 ile ilgili her yeni gün yeni bir ayrıntı ortaya çıkıyor. Apple’ın yeni iPhone modelinde Touch ID yerine yeni bir ekran tercih edilebileceği ortaya çıktı.

Üst Seviye iPhone OLED Ekranla Gelebilir!

Apple’ın yeni iPhone modelleri merakla bekleniyor. Gelen son iddialara göre Apple bu yıl 3 yeni iPhone 8 tanıtacak ve bu iPhone’un en üst seviye modelinin 1000 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Bu yeni iPhone ‘un 5.8 inç ekran boyutuna sahip olacağı ve OLED ekranla geleceği düşünülen yeni iPhone 8’de Touch ID parmak izi okuyucusu yerine mini bir ekran gelebilir. iPhone 8’de olacak olan bu ekranı MacBook Pro‘da kullanılan ekran gibi düşünebiliriz.

Aynı Ekran S8’de de Olabilir!

Ayrıca Apple’ın yeni iPhone modelinde Touch ID sensörü yerine yeni bir ekran kullanma fikri sadece iPhone 8‘de değil de Samsung Galaxy S8‘de de böyle bir ekranın kullanılması bekleniyor. Diğer bir yandan Apple‘ın böyle bir hamle yapması eski günlerinde olduğu gibi bir ilki yapmış olabilir.

LG V Serisinde de İkinci Bir Ekran Bulunuyor!

Hatırlanacağı gibi LG‘nin sevilen akıllı telefon serisi olan LG V10 ve LG V20‘de ana ekranın üstünde ikinci bir mini ekran bulunuyordu. Bu ekrana LG fazla bir işlev kazandırmamış olsa dahi kullanıcılar bu ekranı çok sevmişlerdi. Ancak Apple’ın yeni iPhone modelinde bu ekran yeni bir özellik kazandırıcı ekran olacak.

Bakalım Apple’ın yeni iPhone modeli nasıl özelliklere sahip olacak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir