LG G6 Kılıfları Sızdırıldı!

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’ya ait olduğu iddia edilen kılıflar sızdırıldı! İşte tüm detaylar.

Güney Koreli teknoloj devi LG son zamanlarda iddialı akıllı telefonlarla kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. LG’nin yeni amiral gemisine ait olduğu iddia edilen kılıf görüntüleri sızdırıldı.

Son zamalarda kılıf üreticileri artık piyasaya sürülmemiş olan akıllı telefonların tasarım görüntülerini hakkında bilgi verebiliyor. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8’in kılıf görüntüleri sızdırılmışken şimdide LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’nın kılıf görüntüleri sızdırıldı.

Ghostek LG G6’nın Kılıfını Sızdırdı!

Akıllı telefonların korunmaları için kılıflar büyük bir öneme sahip ancak son zamanlarda akıllı telefonlara kılıf üreten firmaları özellikle Ghostek’in adını üretmiş olduğu kılıflarla değil de sızdırmış olduğu daha çıkmamış akıllı telefonlarla duyar olduk. Ghostek, Samsung’un önümüzdeki aylarda çıkacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S8‘i sızdırdıktan sonra şimdide LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6’yı sızdırdı.

lg-g6-kiliflari-sizdirildi

LG G6 Modüler Yapıyla Gelmeyecek!

Eğer ki sızdırılanlar doğruysa LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 bir önceki LG’nin amiral gemisi LG G5 gibi modüler bir tasarımla gelmeyecek ve yekpare gövde tasarımı ile maliyetleri düşürecek. LG G6’nın tamamen metal gövdesinin arkasında çift kamera ve parmak izi okuyucusu bulunuyor. Ön kısım gizlendiği için herhangi bir bilgi edinilemiyor. Ayrıca LG’nin yeni amiral gemisi LG G6’da kulaklık girişi bulunmuyor.

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6’nın elbette ki farklı bir tasarımla çıkması mümkün. Bilindiği üzere üreticiler kılıf üreticilerine maket yapılarını gönderiyor ve bu maketler üzerinden kılıflar üretiliyor. Bu sebeple LG’nin yeni amiral gemisinin ön kamera, mikrofon gibi bazı noktaları bu çizimlerde yer almıyor.

Bakalım LG’nin yeni amiral gemisiyle ilgili ilerleyen günlerde daha net bilgiler edinebilecek miyiz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir