LG G6’nın Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

LG’nin yeni amiral gemisi olması beklenen LG G6 ile ilgili pek çok yeni haber gelmeye devam ediyor. LG’nin yeni amiral gemisi olacak olan LG G6’nın yeni görüntüleri sızdırıldı.

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 bilindiği gibi MWC 2017‘de tanıtılacak. 26 Şubat‘ta düzenlenecek olan basın toplantısının ardından LG G6 tanıtılacak. LG G6 için heyecanlı bekleyiş sürerken, LG G6’nın tasarımı net bir şekilde ortaya çıktı. Daha önce sadece belli kısımları sızdırılan LG G6’nın artık tam görselleri ortaya çıktı.

lg-g6nin-yeni-goruntuleri-sizdirildi

LG G6 için hazırlanan basın görsellerinde G6’nın son derece ince metal bir çerçeve ile gelen LG G6’nın 3.5 mm kulaklık girişiyle geleceği görülüyor. USB Type C girişi de bulunan LG G6’nın arka yüzünde ise çift kamera ve LED flaş yer alıyor. LG G6’da parmak izi okuma sensörüde LG G5’te olduğu gibi akıllı telefonun arka kısmında kendine yer buluyor. LG G6’nın siyah ve gri renk seçeneği ile geleceği görülüyor.

LG’nin yeni amiral gemisi LG G6’nın kullanıcılar tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ise tanıtıldıktan sonra belli olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir