LG’nin Amiral Gemileri Yan Yana Görüntülendi!

LG’nin yeni amiral gemisi olacak olan LG G6 merakla beklenirken LG’nin bir önceki amiral gemisi olan LG G5 ve yeni amiral gemisi olan LG G6 yan yana görüntülendi!

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G6‘nın daha önce pek çok özelliği, tasarımı ve kılıfları sızdırılmıştı. Son olarak LG G6’ya ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu fotoğraf ise LG’nin bir önceki amiral gemisi olan LG G5 ile birlikte LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G6 yan yana olan bir fotoğrafı ortaya çıktı. LG’nin bu amiral gemileri kapalı halde yer alıyor. LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G6’nın kapalı ha yer almasıyla birlikte tüm ön paneli rahatlıkla görülebiliyor.

lgnin-amiral-gemileri-yan-yana-goruntulendi

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden Evan Blass tarafından paylaşılan LG’nin yeni amiral gemisi LG G6 kılıf ve özelliklerine göre LG bu sefer gerçeketen çok daha güçlü bir akıllı telefonla kullanıcıların karşısına gelecek. LG G6 5.7 inç büyüklüğünde QHD bir ekranla gelecek ve gücünü Samsung’dan kaynaklanan sebeplerden ötürü Snapdragon 821 işlemciden alacak. LG G6’da kullanılacak olan Snapdragon 821 işlemci 4 GB RAM ile desteklenecek. 3.200 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek olan LG G6’da Android 7.0 Nougat işletim sistemi bulunacak. 32 – bit Quad DAC teknolojisi ve kasasıyla birlikte suya toza dayanıklı IP67 ile IP68 sertifikalasıyla gelecek olan LG G6’nın Samsung’un ilk olarak Galaxy Note 7‘de kullandığı ve kullanıcılar tarafından çok beğenilen ekranın daima açık yani always – on – display özellikle gelmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir