Moto G5 Plus’ın Görüntüleri Ve Özellikleri Sızdırıldı!

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra büyük bir atağa kalkan Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto G5 Plus’ın özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı.

Motorola’nın 26 Şubat 2017 tarihinde Mobil Dünya Kongresi’nde yeni bir akıllı telefon tanıtacağı ortaya çıkmıştı. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen Moto G5 Plus‘ın Brezilya‘da yeni bir sızıntısı ortaya çıktı.

Lenovo Moto G5 Plus Özellikleriyle Adından Söz Ettirecek!

5.2 inç ekran büyüklüğünde Full HD bir ekranla gelecek olan Moto G5 Plus‘ın 2.0 GHz sekiz çekirdekli bir işlemciyle geleceği ortaya çıktı. Snapdragon 625 işlemciden gücünü alacak olan bu modelde 12 megapiksel çözünürlüğünde “Rapid Focus” özellikli ana kamera ile geleceği sızdırıldı. TurboPower özellikli hızlı şarj özelliğinde 3.000 mAh kapasiteli batarya ve NFC ve Motorola Experiences ile geleceği düşünülüyor. Ayrıca Moto G5 Plus 4K görüntü kaydını destekleyen Sony IMX362 sensörüyle geleceği söyleniyor.

Lenovo Moto G5 Plus MWC 2017’de Tanıtılacak!

Sızdırılmış olan görüntüde parmak izi sensörünün yine akıllı telefonun önünde yer alacağı ve bu sebeple telefonunun daha yuvarlak bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Moto G5 Plus‘ın 26 Şubat 2017 tarihinde tanıtılması ve bu etkinlikte tüm özelliklerinin ortaya çıkması düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir