Motorola Moto X Gün Yüzüne Çıktı

Motorola Amiral gemisi 2017’de yeni modelleri ve ürün seçenekleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017’ye orta segmentli akıllı telefonlarıyla çıkmaya çalışan motorola cihazı bekleyenlerin içini rahatlatacağa benziyor. Moto X modeliyle 2017 yılı içersinde piyasa sürülmesi bekleniyor. Cihaz şık tasarımı, sürümü ve gelişmiş üst düzey teknik özellikleri ile merhaba demeye gün sayıyor.

Motorola Moto X‘in tüm özelikleriyle ilgili detaylar haberimizin devamında.

Cihaz şık tasarıma ve engin görünüme sahip olması bekleniyor. 5,5 inç ekrana sahip olacağı bilinmekle beraber   150 * 73,8 * 8,4 mm boyutlarına sahip  olacak.

Veri aktarım transferi için çok pratik bir özellik olan USB-C girişininde bulunacağı cihaz da 3,5 mm kulaklık girişininde pratik olarak kullanılacağı biliniyor.

Cihazda farklı modülleri de kullanmak için girişler tasarlandı. Ve bu sayede yeni teknolojilere uyarlanarakta kullanılabileceği ifade ediliyor.

Cihazda render çizimlerini gösteren ve ayarlayan özellikte bulunuyor. Bu özelliğin nasıl kullanılacağı ise merak konusu olarak  hafızalarda.

Motorola Moto X önümüzdeki aylarda yapılacak olan CES 2017 fuarında takipçileri ile tanışacak hafızalar da ürünle merak edilen tüm sorulara cevap bulmuş olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir