Netflix SD Kart Desteği Sunacak!

Popüler medya sağlayıcısı olan Netflix yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Netflix’in yeni güncellemesinde artık kullanıcılar için önemli bir özellik geliyor.

Son zamanlarda internet üzerinde popüler olan medya sağlayıcısı Netflix yeni özelliklerle güncelleniyor. Netfix son olarak pek çok kullanıcısını memnun eden bir yenilik olan içerikleri sonradan indirip internetsiz şekilde izleme özelliği Android platformunda verimli kullanılamıyordu. Çünkü kullanıcıların SD kartları bu özellikte kullanılmıyordu. SD kart desteklenmediği için bu özelliği Android kullanıcıları verimli kullanamıyordu. Dizi ya da filmleri indirmek ve daha sonra izlemek isteyen kullanıcılar bu sebeple özelliği verimli kullanamıyordu.

İçerikler SD Kart’a Kaydedilebilecek!

Netflix konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve Android işletim sistemi için SD kart desteğini getirdiğini duyurdu. Bu özellikle birlikte Android kullanıcıları Netflix içeriklerini SD kartlarına kaydedebilecekler ve kaydettikleri bu içerikleri internetsiz ortamda izleyebilecekler.

İçerik İndirilirken Sorulacak!

Android için güncellenmiş olan Netflix’in son sürümünü kullanan kullanıcılar Netflix’te bir içeriği indirmek istediğinde Netflix içeriğin telefonun hafızasına mı yoksa SD kart’a mı kaydedileceğini soruyor. Sonrasında kullanıcılar kullanıcı seçimini yapıp içeriği indirip izliyor.

Bakalım popüler içerik sağlayıcısı Netflix ilerleyen günlerde ne gibi yenilikler sunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir