Nokia 6 AnTuTu’da Göründü!

Nokia’nın akıllı telefon pazarına geri dönüş telefonu olan Nokia 6’nin AnTuTu uygulamasında ki performans sonuçları ortaya çıktı!

Uzn zamandır akıllı telefon pazarına geri döneceği yönünde haberler yapılan bir zamanların ünlü telefon üreticisi Nokia’nın 10 yıl süreyle isim hakkını satın alan HMD Global geçtiğimiz günlerde Nokia’nın akıllı telefon pazarına geri dönüşünü simgeleyen Nokia’nın yeni Android’li akıllı telefonu Nokia 6 popüler performans uygulaması olan AnTuTu’da göründü.

Rakiplerine Göre Olduk.a Geride!

Bir kullanıcının paylaşmış olduğu bu görselde Nokia 6’nni AnTuTu uygulamasından 44.517 puan aldığı görülüyor. Nokia 6’nın gücünü aldığı 1.4 GHz’lik Snapdragon 430 işlemci ve 4 GB RAM‘e göre elde ettiği puana bakacak olursak Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 6 orta segmentte kendine yer buluyor. 44.517 puanın oldukça çok olduğunu düşünenler için Apple’ın A10 işlemcili iPhone 7 akıllı telefonunun bu testten 190 bin puan ve Snapdragon 821 işlemcili OnePlus 3T‘nin 160 bin puan aldığını yeniden hatırlatmakta fayda var.

nokia-6-antutuda-gorundu

Nokia’nın Yeni Akıllı Telefonu Çin Dışınada Çıkıyor!

Son olarak Nokia’nın bu yeni akıllı telefonunu önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan özel bir etkinlikte tanıtılacak ve bu etkinlikte görücüye çıkacak olan Nokia’nın yeni akıllı telefonunun Çin dışında da satışa çıkması bekleniyor.

Performans anlamında üst seviye yeni bir Nokia modeli alacak olan kullanıcıların biraz daha beklemesinde fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir