Nokia 6 Kısa Sürede Bitti!

HMD Global’in Nokia’nın isim hakkını satın almasıyla birlikte Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 6 tanıtılmıştı Nokia’nın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Nokia 6 satışa çıktığı an tükendi.

Nokia’nın uzun süredir tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonu Nokia 6 uzun bir bekleyişin ardından CES 2017 fuarında tanıtılmıştı. Nokia’nın yeni akıllı telefonunun tanıtılmasının ardından pek çok kişi Nokia’nın yeni akıllı telefonunun satışa çıkmasını beklemişti. Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 6 üst seviye bir akıllı telefon olmasa dahi uygun fiyat etiketi ve çekici tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanmış olacak ki iddiaya göre Nokia’nın bu yeni akıllı telefonu Nokia 6, 1 dakika içinde tükendi.

Nokia 6 Sadece Çin’de Satışa Sunuldu!

1 dakika içerisinde tüm stokları tükenen Nokia 6’nın bu anlamda kaç adet satıldığı henüz bilinmiyor. Bu satışın ne kadar olduğu şimdilik açıklanmasa da Nokia 6’yı satın almak için siteye 1 milyon kişinin kayıt olduğu aktarıldı. Dünya genelinde de pek çok kişi tarafından merakla beklenen Nokia’nın yeni akıllı Nokia 6 şu an sadece Çin’de Jingdong ( JD.com) üzerinde satılıyor. JD.com‘un yapmış olduğu açıklamaya göre Nokia 6 stokları yenilenecek ve yeniden satışa çıkacak. Ancak Nokia 6’nın ne zaman satışa çıkacağı ise bilinmiyor.

Nokia’nın Yeni Akıllı Telefonu Tanıtılacak!

Nokia’nın 10 yıllık isim hakkını satın alan şirket olan HMD Global‘in tanıtmış olduğu Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 6’nın Avrupa ve ABD’de ne zaman satışa çıkıp çıkmayacağı bilinmezken HMD Global’in gelecek ay düzenlenecek olan MWC 2017’de tanıtacağı Nokia’nın yeni akıllı telefonu da merakla bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir