Nvidia GeForce Now Servisi Tanıtıldı!

Popüler ekran kartı üreticisi olan Nvidia kullanıcılarına çok önemli bir servisi duyurdu. Nvidia GeForce Now ile birlikte artık kullanıcılar bilgisayarlarından diledikleri oyunu oynayabilecekler.

Son çıkan oyunlar bilgisayarlarda oynayabilmek için yüksek donanım ihtiyaçları gerektiriyor. Ülkemizde ve dünyada bu oyunların çalıştırılması için binlerce lirayı gözden çıkartmak gerekiyor. Oyun severler bu anlamda sürekli olarak oyunların yeni özellikler istemesiyle birlikte oyun bilgisayarlarını sürekli olarak güncel tutmak zorunda kalıyorlar.

Nvidia bugünden itibaren oyun severleri bu dertten kurtaracak önemli bir servisi duyurdu. Nvidia’nın bu servisiyle birlikte artık kullanıcılar her bilgisayardan diledikleri oyunu destekler mi desteklemez mi diye düşünmeden oynayabilecekler.

Nvidia GeForce Now Tanıtıldı!

Bu durumu mümkün kılan şey ise Nvidia’nın GeForce Now adında sistemi. Nvidia’nın şimdilik Windows ve Mac kullanıcıları için oluşturmuş olduğu bu yeni bulut tabanlı sistemle kullanıcılar en düşük bilgisayarla bile en yüksek oyunları diledikleri zaman oynayabiliyor.

Nvidia GeForce GTX 1080 Kullanılıyor!

Nvidia’nın Ge Force Now servisinde oyun severlerin ihtiyaçlarının en yüksek oranda karşılanması için Nvidia’nın şimdiye kadar ki en iyi ve en yüksek performans sunan Nvidia GeForce GTX 1080 ekran kartı bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar diledikleri yerden diledikleri oyunu ultra kaliteden oynayabilecek.

20 Saate 90 TL!

Kulağa olddukça hoş gelen bu sistemin bedeli oldukça pahalı. Kullanıcılar Nvidia GeForce Now servisini 20 saat kullanabilmek için 25 dolar ödemek zorunda. Ülkemizde güncel döviz kuruyla birlikte bu servisin fiyatı yaklaşık 90 TL‘yi bulabiliyor.

Yüksek İnternet Hızı Gerekiyor!

Son olarak bu yüksek fiyata rağmen Nvidia GeForce servisini kullanabilmek için kullanıcıların yüksek internet bağlantılarına ihtiyaçları var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir