Outlast 2’nin Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu!

Korku oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan Outlast’ın yeni oyunu Outlast 2’nin ne zaman çıkacağı belli oldu! İşte Outlast 2’nin detayları!

Oyun severlerin beğenerek oynadığı korku oyunlarının başında gelen Outlast‘ın ilk oyunu oyun severler tarafından çok sevilmişti. Merakla beklenilen Outlast’ın yeni oyunu Outlast 2’nin uzun bir süre önce fragmanı çıkmıştı. Oyun severler oyunun ne zaman çıkacağını merak ederken sonunda Outlast 2’nin ne zaman çıkacağı belli oldu.

Outlast 2 Geliyor!

Bilindiği gibi Outlast’ın ilk oyunu 2013 yılında sunulmuştu. Outlast 2’nin de 2016 yılında çıkacağı açıklanmıştı. Ancak yaşanılan bazı sorunlar nedeniyle Outlast 2’nin çıkış tarihide 2017 yılına sarkmıştı. Ancak yeni oyunu bekleyenlere bir türlü oyunun ne zaman çıkacağı açıklanmamıştı. Outlast 2’nin Twitter resmi hesabı üzerinden yapılan açıklama göre Outlast 2 oyunu 25 Nisan tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkacaktı.

Ünlü Oyunları Geliştirenler Tarafından Geliştirildi!

Outlast 2’nin konusuna gelecek olursak Blake Langermann adında bir karakterin başına gelecekleri oynuyoruz. Blake Langermann ve eşi araştırmacı gazeteciler olarak hamile bir kadının öldürüldüğü bir bir cinayeti aydınlatmak için yola koyuluyor. Bu macerada karakterlerimizin başına inanılmaz korkunç olaylar geliyor. Prince of Persia, Uncharted ve Assassin’s Creed gibi ünlü oyunların yapımında önemli rol oynayan geliştiriciler tarafından kurulan bvağımsız oyun stüdyosu Red Barrel tarafından geliştirilmiş olan Outlast 2 bakalım Outlast gibi büyük başarı yakalayacak mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir