Paris Hilton’un Bir Tweet’ine Binlerce Dolar!

Sosyal medya platformları üzerinde milyonlarca kişi tarafından takip edilen Paris Hilton tek bir tweet için binlerce dolar aldı!

Günümüzde sosyal medya uygulamaları artık çok önemli. Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlar üzerinden milyonlarca kişi tarafından takip edilen kişiler yaptıkları marka anlaşmaları sayesinde gönderdikleri gönderilerden rekor ücretler alıyor. Elbette ki bu ünlülerden birisi de Paris Hilton.

Bilişim sektörünün önde gelen markalarından olan The Next Web, bilindiği gibi her yıl THW Conference etkinliğini düzenliyor. Düzenlenen bu etkinliği daha çok kişiye duyurmak isteyen The Next Web ekibi, konferanslarına daha çok kişinin katılması için ufak bir reklam tweeti için Paris Hilton’a 3 bin dolar ödediği ortaya çıktı. Paris Hilton’un sadece 10 saniyesini ayırıp attığı bu tweet’in içeriği ise “Amsterdam’daki The Next Web konferansından sonra düzenlenecek after party’e davet edildim ve Amsterdam’ı çok seviyorum” dedi.

Kısacık bir tweet’e 3 bin dolar vermek pek akıl karı görünmüyor ancak TNW ekibi görünen o ki hedeflediği kişi sayısına Paris Hilton’un sayesinde ulaşmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir