PES 2017’de İnanılmaz İndirim!

Futbol oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan PES oyununun son sürümü olan PES 2017 oyununda inanılmaz indirim gerçekleşti!

Son zamanlarda oyun konsollarının yükselişe geçmesiyle birlikte artık oyun üreticileri de oyun konsollarına daha çok önem veriyor. Bu anlamda oyun severlerin severek oynadığı oyun konsolu oyunlarının başında gelen futbol oyunları pek çok kişinin ilgisini çekiyor.

FIFA’dan sonra en çok oynanan futbol oyunu olan ve futbol severlerin gönlünde taht kuran Pro Evolution Soccer yani pek çok kişi tarafından bilinen adıyla PES’in son oyunu olan Pro Evolution Soccer (PES) 2017 Sony’nin popüler oyun konsolu olan PlayStation Store’da muhteşem bir indirimle oyun severlere sunuldu.

Sony’nin çok sevilen oyun konsolu PlayStation’un kendi online mağazası olan PlayStation Store’da bilindiği gibi her hafta farklı bir oyun inanılmaz bir indirimle oyunculara sunuluyordu. Sony bu sefer PlayStation Store’da “Haftanın İndirimi” olarak Pro Evolution Soccer (PES) 2017 oyununu PlayStation 4 kullanıcıları için 119 TL’lik bir fiyattan sadece 29.99 TL’ye düştü.

Daha önce benzeri görülmemiş bu indirimin sadece 30 Mart 2017’ye kadar geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir