PlayStaiton Plus Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Sony’niin PlayStation sahibi PlayStaiton Pluıs üyelerine Mart 2017’de hangi oyunları ücretsiz olarak sunacağı belli oldu!

Sony bilinidği gibi sevilen oyun konsolu olan PlayStation oyun konsolu sahibi olan PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak popüler oyunlar sunuyordu. Sony‘nin PlayStation sahiplerinin PlayStation Plus üyelerine Mart ayında sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu.

Sony’nin PlayStation Plus kullanıcılarına Mart ayında ücretsiz sunulacak oyunların başında Disk Jam geliyor. Kısa bir süre önce çıkmış olan Disk Jam oyunu popüler bir oyun olan Rocket Leauge ile büyük benzerlikler taşıyor. PlayStation Plus üyelerine Mart ayında sunulacak olan oyun yapısı itibariyle tenis ve masa hokeyinin bir birleşimi olarak görülebilir. İki yada dört kişiyle oynanabilecek olan bu oyunun amacı karakterlerin ellerinde bulunan diskleri karşı tarafta bulunan karakterin tutamayacağı bir yerlere atmaya çalışıyor. Ve eğer ki disk karşı takımın arkasında ulaşırsa ve yere düşerse diski atan karakter bir sayı kazanıyor. Henüz test programı devam eden bu oyunun PlayStaiton Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulmasının ardından büyük bir ilgi göreceği kesin.

Ayrıca diğer bir tarafta Sony BAFTA ödüllü Tearaway Unfolded oyununu ücretsiz olarak indirebilecekler. Oyun sevimli yapısıyla ve eğlenceli oynanışı ile birlikte akıcı hikaye anlatımıyla dikkat çekiyor. Bilindiği gibi Sony farklı oyun konsollarına sahip olan PlayStation Plus sahiplerine farklı oyunlar sunuyordu. İşte Sony’nin PlayStaiton Plus kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyunlar;

Disk Jam, PlayStation 4
Tearaway Unfolded, PlayStation 4
Under Night : In – Birth , PlayStation 3
Earth Defense Force 2025, PlayStation 3
Lumo, PlayStation Vita
Severed PlayStation Vita

sahibi olan PlayStation Plus üyelerine Mart ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunlar arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir