PlayStation 4 Pro’ya Özel Kılıf!

Sony’nin sevilen oyun konsolu olan PlayStation Pro kullanıcıları tarafından çok sevilirken bir yandan da aksesuar üreticileri kullanıcıların PlayStation 4 Pro’larını daha özel kılmak için çeşitli ürünler sunuyor. Yeni PlayStation 4 Pro aksesuarı sayesinde PlayStation 4 Pro’nun ahşaptan üretilmiş olması sağlanıyor.

Sony’nin geçtiğimiz eylül ayında duyurduğu ve 10 kasımdan itibaren satışa çıkarttığı yeni güçlü oyun konsolu PlayStation 4 Pro pek çok kişi tarafından beğeniyle kullanılıyor. Ünlü aksesuar üretcisi Toast ise üretmiş olduğu kılıf sayesinde PlayStation 4 Pro’nun bu güçlü yapısını iddialı bir görünüm içine alıyor ve havasına hava katıyor.

Oyun konsollarının yaygınlaştığı bu dönemlerde oyun konsolları siyah ve gri renge sahip olan ufak sıkıcı kutucuklar olarak algılanıyor. Estetikten yoksun olan ve özelliştirilemeyen bu konsollar için artık daha fazla özelleştirme seçenekleri bulunuyor.

Dileyen Yazı Yazdırabiliyor!

Ürettiği ahşap kılıf ve kaplamalarla adından söz ettiren Toast şimdide Sony‘nin en çok satan oyun konsolu PlayStation 4 Pro için özel bir kılıf geliştirdi. Tamamen ahşaptan üretilen bu kılıf PlayStation 4 Pro’ya tam uyum sağlıyor. Görenlerde sanki PlayStation 4 Pro ahşaptan üretilmiş hissiyatı veren bu kılıfla birlikte PlayStation 4 Pro’nun şıklığına şıklık katılıyor. Dileyen kullanıcılar 49 dolar karşılığında bu kılıfa sahip olabiliyor. Ayrıca 5 dolarlık bir ücretle kılıf üzerine istenilen yazının yazılması mümkün.

Xbox One İçinde Üretildi!

Son olarak bu kılıf sadece PlayStation 4 Pro için de Xbox One için de sunuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir