PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Sony’nin sevilen oyun konsolu olan PlayStation’ın ayrıcalıklı özelliklere sahip olan PlayStation Plus servisi abonelerine 2017 Şubat ayında dağıtılacak olan ücretsiz oyunlar belli oldu.

Oyun konsolu denilince akla gelen ilk ürünlerden brisi olan Sony PlayStation’ın belli ayrıcalıklar sağlayan PlayStation Plus servisi bilindiği gibi her ay abonelerine bir takım oyunnları ücretsiz olarak sunuyor. Sony 2017’nin ilk ayı olan ocak ayında PlayStation Plus üyelerine Day of the Tentacle, This War of Mine : The Little Ones, BlazeRush, The Swindle, Azkend 2: The World Beneath ve Titan Souls oyunlarını ücretsiz olarak sunmuştu.

Sony’nin 2017 Şubat ayında PlayStaiton Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunlar ise belli oldu. PlayStation Plus üyeleri bu ay Torquel, Ninja Senki DX, Anna: Extended Edition, Starwhal, LittleBigPlanet 3 ve Not A Hero oyunlarını ücretsiz olarak sunacak.

Sony 7 Şubat 2017 tarihinden itibaren bu oyunları ücretsiz olarak abonelere sunacak. Ancak bu oyunların hepsi tüm Sony PlatStaiton ürünlerinde ücretsiz olmayacak. Bu anlamda Sony PlayStation 4 Sahipleri, LittleBigPlanet 3, Not a Hero, Starwhal, Ninja Senki DX ve Torquel oyunlarına ücretsiz olarak sahip olacakken, PlayStation 3 sahipleri Anna : Extended Edition oyununa ücretisz olarak sahip olabilecekler. PlayStation Vita sahipleri ise Torquel ve ninja Senki DX oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilme imkanına sahip olacaklar. Elbete ki bu oyunları ücretsiz olarak indirip oynayabilmeniz için PlayStation Plus servisine abone olmaları gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir