Popüler Eğlence Uygulaması “Vine” Tarih Oluyor

Şimdiye kadar küçükten büyüğüne herkesi güldürürken eğlendiren ve milyonlarca kişinin telefonunda uygulaması bulunan “Vine” adlı uygulama devrim niteliğindeki son kararını verdi.

Uygulama çıktığı ilk günden itibaren milyonlarca izlenildiği halde ve toplumun hemen hemen her kesiminin ilgi odağı olmasına rağmen, içerisinde bulunduğumuz Ocak ayının 17’sin de tüm telefonlardan uygulamasını geri çekecek.

2013 yılının ilk yarısında ortaya çıkan ve paylaşmış olduğu 5-6 saniyelik kısa kısa videolarla özellikle genç kesimin beğenisini toplayarak sosyal medya’nın da en çok takip edilen uygulamalarından olan “Vine” isimli uygulama şimdilerde devrim gibi kararını aldı.

Uygulama içinde video çekerek ünlenen oyuncular adından sık söz ettirince maaş istemeyi uygulamadan talep edince, uygulama’nın patronları bu teklifi geri çevirince ortaya takipçilerini üzecek karar alındı.

Vine’nın oyuncularla anlaşıp anlaşmayacağı merak konusu olarak hafızalarda kalırken, uygulama takipçileri uygulamanın varlığını sürdürmesinden yana yorumlar yapıyor.

Bu gelişmelerlerin ardından Vine bir süre Twitter üzerinden kamera uygulaması olarak varlığını sürdürmeye çalışacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir