Razer Project Ariana İle Oyuncuları Oyunun Atmosferi İçine Sokuyor!

Oyun ekipmanları denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Razer CES 2017’de yeni ürünlerini tanıttı. İşte Razer’ın oyun severlerde büyük heyecan uyandıran o ürünlerinden birisi Razer Project Ariana tanıtıldı!

Razer Projet Ariana Ortaya Çıktı!

CES 2017‘de teknoloji dünyasının en yeni ürünleri ve teknolojik gelişmeleri yaşanıyor. CES 2017’de teknoloji devleri yeni ürünleriyle insanları büyülemeye devam ederken oyun denilince akla gelen ilk marka olan Razer yeni ürünü olan Razer Project Ariana‘yı tanıttı. Razer’ın Project Ariana’sı özünde bir projektör sistemi ancak diğer projektör sistemlerinden oldukça fazlası.

Razer’ın bu yeni ürünü şimdilik sadece bir konsept tasarım ve bu yeni proje ile oyun severler oyunlarını bulundukları mekana taşıyor. Oyun severler gözlerini monitörden ayırmasanız bile oyun monitörden dışarı çıkıyor. Bu durumla oyunlar monitörlerden dışarıya çıkıyor. Böylece oyun severler oyunun başından hiç kalkamıyor.

Razer Chroma Ekosistemiyle Uyumlu!

Razer’ın yeni konsept tasarımı Razer Chroma ekosistemiyle tam uyumlu olarak çalışıyor ve bu sayede sonsuz boyutlara ulaşan bir oyun ortamı oyun severler için yaratılıyor.

Razer’ın heyecan veren yeni ürünü Project Ariana henüz geliştirme aşamasında olan bir konsept tasarımı olduğu için Project Ariana’nın maliyetini ve ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor.

Ancak bilinen tek bir şey var ki oyunları Razer chroma ekosistemine sahip ürünlerle oynamak gerçek bir ayrıcalık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir