Samsung Galaxy Book Özellikleri Şekillenmeye Başladı!

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Book tabletinin özellikleri netleşmeye başladı. İşte Samsung’un merakla beklenen Galaxy Book özellikleri detaylanmaya başladı!

Samsung’un uzun süredir konuşulan ve MWC 2017‘de tanıtılması beklenen Samsung’un yeni tablet modellerini tanıtması bekleniyor. Ancak Samsung‘un tanıtacağı bu yeni tabletlerin hepsinde alıştığımız Android işletim sistemi olmayacak. Zira Samsung’un Windows işletim sistemine sahip bir tablet üzerinde çalıştığı uzun süredir bilinen bir gerçekti. Microsoft Windows’un Windows Mağazası‘nda kısa bir süre önce yanlışlıkta ortaya çıkan tabletin adıysa Samsung Galaxy Book olacak!

Samsung’un Galaxy Book’u Super AMOLED bir ekrana sahip olacak ve bu anlamda Microsoft’un Surface Book modellerine rakip olacak. Ancak Samsung’un Windows işletim sistemiine sahip olacak olan bu yeni tableti sadece Windows işletim sistemi açısından Microsoft Surface Book‘a rakip olmayacak. Samsung yeni tableti Galaxy Book’a çeşitli özelliklerde ekleyecek. Samsung’a yakın olan cephelerden gelen haberlere göre Samsung’un yeni tabletinde bir Samsung klasiği olan S Pen‘e yer verilecek. Samsung bununla birlikte Android platformuna getirdiği Air Command menüsünü de Galaxy Book’a getirecek. bu sayede Samsung Windows işletim sistemine farklı bir özellik kazandıracak. Ayrıca Samsung’un bu yeni tableti LTE desteğine sahip olacak.

Ayrıca gelen iddialar doğruysa Samsung’un Galaxy Book modeli Samsung’un Screen Dimming özelliğine sahip olacak. Samsung’un bu özelliği sayesinde ön kameradan kullanıcıların bulundukları ortam algılanıyor ve bu sayede ekranın arka plan parlaklığı doğru bir şekilde ayarlanıyordu. Samsung’un yeni tabletinde bu özelliklere ek olarak Sinema ve Fotoğraf modları da olacak.

Bakalım iddialı özelliklere sahip olacak olan Samsung’un yeni tableti ne zaman tanıtılacak ve diğer özellikleriyle birlikte nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak gibi soruları kısa bir süre içerisinde öğreneceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir