Samsung Galaxy S8 İlk Kez Ortaya Çıktı!

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 pek çok kişi tarafından merakla beklenirken Galaxy S8 ilk kez ortaya çıkmış olabilir. İşte tüm detaylar.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili olarak her gün yeni bir sızıntı geliyordu. Samsung’un yeni amiral gemisi ile ilgili olarak bugüne kadar pek çok şey sızdı ancak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in ilk defa tasarımı gözler önüne serilmiş olabilir.

Samsung Galaxy S8 Çerçevesiz Geliyor!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili olarak şimdiye kadar pek çok özelliği sızdırılmıştı. Sızdırılan bu özellikler dahilinde Samsung Galaxy S8’in çerçevesiz bir ekranla geleceği konuşuluyordu. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili olan iddialar sızdırılan fotoğrafla benzerlik gösteriyor. Bilindiği gibi Samsung Galaxy S8 kavisli ekranıyla zaten yanlarda çerçevesi olmamasıyla birlikte Galaxy S8 alt ve üst kısımlarındaki çerçevelerin de oldukça inceltilmiş olduğunu görüyoruz.

samsung-galaxy-s8-ilk-kez-ortaya-cikti

Samsung Logosu Cihazın Alt Kısmında Kendine Yer Buluyor!

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8’e ait olduğu iddia edilen bu görsel Samsung’a en yakın internet sitelerinden birisi olan Sam Mobile tarafından paylaşıldı. Yani paylaşılan bu görselin gerçek olma ihtimali çok yüksek. Paylaşılan bu görselin detaylarına bakıldığında Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’de menü ve fiziksel ana ekran tuşlarının Galaxy S8’de kaldırılmış olduğu görülüyor. Kaldırılan bu tuşlarla birlikte Samsung’un logosu artık Samsung markalı cihazlarda klasikleşmiş olan bir şekilde cihazın üst kısmında değil de ana ekran butonunun olduğu yerde yani alt kısımda kendine yer bulabiliyor.

Samsung Galaxy S8’e ait olduğu iddia edilen bu görsele göre böyle bir tasarımla geleceğini kesin olarak söylenemez ancak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in bu tasarımla doğru orantılı bir tasarımla geleceği bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir