Samsung Galaxy S8 Sinir Bozucu Yeniliklerle Gelebilir!

Samsung’un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S8 hakkında her gün yeni bilgi geliyor. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisinin kullanıcıların epey sinirini bozacak yeniliklerle gelebileceği ortaya çıktı.

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisin neredeyse tüm özellikleri netleşti. Samsung’un merakla beklenen bu yeni amiral gemisinin ilk önce MWC 2017‘de tanıtılacağı söylenmiş ancak sonrasında Samsung’un yeni amiral gemisi Galayx S8’in mart ayında tanıtılacağı söylenmişti. Samsung’un yeni amiral gemisinin geç tanıtılacak olması kullanıcıların canını sıkarken Samsung’un yeni amiral gemisinin kullanıcıların sinirini bozaacak bir takım yeniliklerle geleceği ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S8 Oldukça Yüksek Fiyat Etiketine Sahip Olacak!

Samsung’un yeni amiral gemisinin fiyatı hakkında detaylar netleşmeye başladı. ABD’de 849 dolardan satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy S8’in ülkemizde de döviz ve yüksek vergilerden dolayı 3.500 – 4.000 TL gibi fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Sabit Samsung Yazısıyla Gelecek!

Samsung’un yeni amiral gemisini bekleyenlere yüksek fiyatın ardından bir kötü haber daha geldi. Sızdırıdığı doğru bilgilerle adından söz ettiren Evan Blass’ın yeni iddiasına göre Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ekran üzerinde sabit bir şekilde duran Samsung yazısıyla gelecek. Telefonda ekran çerçeve oranı artacağı için Samsung’un logosuna yer kalmadığı ve logonun ekran üzerinde sabit bir şekilde olacağı ifade ediliyor. Samsung’un bu hamlesinin kullanıcılar için pek çok yönden olumsuz durumlar oluşturacağı gibi görsel anlamda da oldukça kötü bir durum olabilir.

samsung-galaxy-s8-sinir-bozucu-yeniliklerle-gelebilir

Diğer bir yandan Samsung’un yeni amiral gemisinin ekran boyutunun büyümesinin ardından ana ekran tuşunun yer değiştirme durumu ortaya çıkıyordu. Sızdırılan son görsele bakıldığında Samsung bu yolu telefonunun yanına yer alıyor. Samsung parmak izi okuyucusunu ise tıpkı diğer Android’li modellerde olduğu gibi kameranın yanına konumlandırmış. Samsung’un bu özelliği de kullanıcılar tarafından beğenilmeyecek ve canlarını sıkacak bir yenilik olarak görülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir