Samsung Galaxy S8 Ve S8 Plus’ın Bataryası Ortaya Çıktı!

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın merakla beklenen klavyesi sızdırıldı.

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinde kullanılacak olan bataryalar ortaya çıktı. Gelecek günlerde tanıtılması beklenen Samsung’un yeni amiral gemi modellerinde kullanılacak olan bataryalar merak ediliyordu.

Samsung’un Yeni Amiral Gemisinin Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı!

Android Soul‘un haberine göre Samsung’un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8‘in 3.000 mAh kapasiteli bir bataryası olacak. Galaxy S8 Plus’ın bataryası ise 3.500 mAh olacak. Samsung’un yeni amiral gemilerinde buluınması beklenen bataryaların kapasitelerine bakıldığında ufak bir sorun ortaya çıkıyor. Samsung Galaxy S8’de kullanılması beklenen batarya Galaxy S7‘de kullanılan batarya ile aynıyken Galaxy S8 Plus’ta kullanılacak olan batarya Galaxy S7 Edge’den 100 mAh daha düşük olduğu görülüyor. Yani yeni bir akıllı telefonda bir önceki akıllı telefondan daha düşük bir batarya kullanılması pek mantıklı görünmüyor.

Bilgiler Gerçeği Yansıtmıyor Olabilir!

Android Soul haberinde ayrıca bu batarya kapasitelerinin Samsung yetkililerince doğrulandığı ifade ediliyoır. Ancak Samsung yetkilisinin bu kadar net bir rakamları özgürce ifade etmesi akla mantığa pek yatmıyor.

Samsuıng’un bu yeni amiral gemisinde kullanılacak olan batarya mart ayında tanıtıldığında netlik kazanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir