Samsung Galaxy Serisinde Ses Kalitesini Arttıracak!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 modelinde Samsung çok daha yüksek ses kaliteyle sunacak. İşte Samsung’un yeni amiral gemisiyle ilgili tüm detaylar.

Samsung Ürünlerinde HARMAN Ses Teknolojilerini Kullanacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un merakla beklenilen yeni amiral gemisini kısa bir süre sonra çıkartacak olan Galaxy S8 modeli çok merak edilirken Samsung MWC 2017 fuarında ses teknolojileriyle ilgili gelişmelerini paylaştı. Samsung Grammy ödüllü olan AKG by Harman entegrasyonu ile cihazlarının ses kalitesini çok daha iyi bir noktaya getirmek istiyor. Bilindiği gibi Samsung bu anlamda MWC 2017’de tanıtmış olduğu Galaxy Tab S3 modelinde AKG tarafından üretilmiş olan dört adet hoparlörle üretmişti.

Samsung’un tabletinde AKG’nin ses teknolojisini kullanmasının ardından Samsung’un yeni amiral gemisinde de AKG’nin ses teknolojisini kullanılması bekleniyor.Bilindiği gibi son zamanlarda Samsung tarafından satın alındığı iddiası olaşan Harman’ın bir firması olan AKG by HARMAN bir mühendis ve bir fizikçi tarafından kurulmuştu. 1.000’in üzerinde patenti ve 300’ün üzerinde icadı olan AKG pek çok saygın müzisyen ve DJ’ler tarafından kullanılmaya devam ediliyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir