Samsung Giyilebilir Teknolojiye Önem Verecek!

Son dönemde gerek akıllı telefon gerekse giyilebilir teknoloji alanında suskunluğunu koruyan Samsung’un yeni planları ortaya çıktı. Samsung gelen haberlere göre giyilebilir teknoloji alanında daha çok önem verecek!

Pek çok alanda sayısız ürün geliştiren Samsung görünen o ki artık önceliklerini gözden geçirecek. Samsung cephesinden gelen son iddialara göre Samsung artık giyilebilir teknolojiye diğer alanlardan çok daha fazla önem verecek.

Samsung’un sürekli olarak tanışmış olduğu asistan robotların yapmış olduğu işlevlere artık yapay zeka özellikleri dahil edilen akıllı telefonlar ve televizyonlarda bu robotların yapabildiklerini yapabilecekler. Samsung ayrıca sağlık merkezli giyilebilir teknoloji ürünlerinin gelecekte kullanıcılar için oldukça önemli olduğunu ve bu sebeple giyilebilir teknoloji ürünlerine de ağırlık vereceğini açıkladı.

Samsung’un bu anlamda gelecek daha çok giyilebilir teknoloji ürününü kullanıcılarla buluşturacak. Samsung’un yeni ürünlerinin özelliklerinin ne olacağı şimdilik bilinmese de Samsung’un açıklamasında yer alan yapay zeka çözümlerinin Samsung’un bu yeni ürünlerinde yer alacağı rahatlıkla söylenebilir. Bakalım Samsung yapay zeka destekli ürünlerini kullanıcılarla ne zaman buluşturacak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir