Sony PlayStation VR İçeriklerini Güçlendiriyor!

Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü olan PlayStation VR kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılırken Sony PlayStation VR’ı yeni içeriklerle güçlendireceğini açıkladı!

Sony’nin ilk sanal gerçeklik gözlüğü olan PlayStation VR kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Sony’nin çok satan sanal gerçeklik gözlüğü PlayStaiton VR kullanıcılar tarafından çok beğenilirken kullanıcılar PlayStation VR’ı sadece içerik konusunda eleştirmişti. Kullanıcılardan gelen bu tepkiler karşısında Sony PlayStaiton VR’ın içeriklerini zenginleştireceğini açıkladı.

220 Yeni İçerik Geliyor!

Çok kısa bir sürede 915 bin adet satan PlayStation VR’un bu başarısı Sony’nin yeni içerikleriyle daha da artacak gibi duruyor. Sony’nin açıklamasına göre 2017 yılı bitmeden 220‘nin üzerinde yeni “yazılımın” geliştirildiğini açıklayan Sony yıl sonunda kadar 100‘den fazlasını kullanıcılara sunacak. Sony’nin geliştirdiği bu içeriklerin tamamı elbette ki oyun olmayacak. 360 derece video özelliğini destekleyen yazılımlarda Sony tarafından sunulacak.

Güçlü Yapımları Bulunuyor!

Sony’nin kullanıcılara sunacağı PlayStation VR uyumlu oyunlar ise gerçekten heyecan verici bir deneyim yaşatacak. Final Fantasy XV, Grand Turismo Sport, Tekken 7 ve Steel Combat oyunları başlangıçta VR desteği sunmayacak olsa da ilerleyen süreçte tamamı VR desteğine kavuşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir