Sony Xperia XA2 İçin Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Sony’nin merakla beklenen Xperia XA2 modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İşte Sony’nin bir türlü çıkamayan Xperia XA2 modeliyle ilgili yeni bilgiler.

Sony’nin pek çok sızıntıya konu olan ancak bir türlü çıkmayan akıllı telefon modeli Xperia XA2 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde FCC sertifikası oryaya çıkan Xperia XA2’ye ait bu sefer önemli detaylar ortaya çıktı.

Sony MWC 2017’ye Damga Vuracak!

26 şubatta başlayacak olan ve teknolojinin kalbinin atacağı MWC 2017 fuarına firmaların hazırlığı son hızda devam ediyor. MWC 2017‘ye damgasını vurması beklenen beklenen önemli firmalardan birisi olan Sony’nin bu fuar kapsamında 5 yeni modelini tanıtacağı konuşuluyor. Sony’nin bu 5 yeni model arasında en çok merak edilen ve hakkında sürekli olarak yeni detayların geldiği Xperia XA2 modeli.

MediaTek Helio P20 İşlemcisinden Güç Alacak!

Sony’nin bu yeni modeli hakkında en çok merak edilen konu ise bu yeni akıllı telefonun hangi işlemciden güç alacağıydı. Sonunda Sony’nin Xperia XA2 modelinde hangi işlemcinin kullanılacağı belli oldu. MediaTek Helio P20 işlemciden güç alacağı ortaya çıkan Xperia XA2 modelinin ayrıca 4 GB RAM ile destekleneceği ortaya çıktı.

sony-xperia-xa2-icin-yeni-bilgiler-ortaya-cikti

Sony’in Xperia XA2 modeli ayrıca iddialı bir kamera ile gelecek. F / 2.0 aralığına sahip olacak olan Xperia XA2‘nin bu ana kamerası 23 megapiksel çözünürlüğünde olacak ve 16 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası bulunacak. USB Type C portuyla ve 3.5 mm‘lik kulaklık girişiyle gelecek olan akıllı telefonda Android 7.0 Nougat işletim sistemi bulunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir