TomTom Araçları Akıllandıran Navigasyon Cihazlarını Tanıttı!

CES 2017 fuarının tamamlanması ardından firmaların tanıttığı ürünler netleşmeye başladı. Navigasyon denilince akla gelen ilk markalardan olan TomTom araçları akıllandıran Navigasyon cihazlarını satışa sundu!

Günümüzde artık yolların karmaşıklığını navigasyon uygulamalarıyla gideriyoruz ve gideceğimiz yere en kısa bir şekilde gidiyoruz. Bu anlamda navigasyon denilince akla ilk gelen uygulamalardan olan TomTom araç içi navigasyon sistemlerini geliştirmeye devam ediyor. TomTom CES 2017 fuarında yeni Go ve VIA serisine eklenen yeni navigasyon cihazlarını tanıttı. TomTom’un Go serisi navigasyon cihazları sahip olduğu Wi – Fi bağlantısıyla akıllı telefonlara bağlanarak kullanıcıların telefonlarına gelen mesajları okuyor ve pek çok işlemi yapabilir.

TomTom Go Artık Kullanıcıların Alışkanlıklarını Öğreniyor!

TomTom’un açıklamasına göre ayrıca Go serisi navigasyon modellerinde kullanılan sistemle artık akıllı telefonlarda kullanılan dijital sesli asistanlar tam uyumlu olarak çalışıyor. Sürücülerin yol alışkanlıklarını ve yollarda izlediği davranışları öğrenen ve buna uygun olarak rotalar oluşturan TomTom’un yeni navigasyon çözümleri büyük şehirlerde hayat kurtarıyor.

Kendi Kendini Güncelleyebiliyor!

TomTom’un yeni Go serisi ayrıca sahip olduğu Wi – Fi bağlantısıyla artık bir bilgisayara bağlanmadan yazılım güncelleme işlemini gerçekleştirebiliyor. Bu sayede kullanıcıların artık navigasyon cihazlarını güncellemek için sürekli bir bilgisayara bağlamalarına ihtiyaç kalmıyor. TomTom ayrıca yeni VIA serisi ürünlerini bu etkinlikte tanıttı.

Mart 2017’de Çıkacak!

TomTom’un açıklamasına göre yeni Go ve VIA serisi ürünleri Mart 2017‘de TomTom’un internet sitesi üzerinden satışa çıkacak. Ürünlerin fiyatı ve ülkemizde gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir