WhatsApp Android 7.0 Nougat Desteğine Kavuştu!

Anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi olan WhatsApp uzun süredir beklenen Android 7.0 Nougat desteğini kullanıcılara sunmaya başladığını açıkladı.

Google‘ın lider mobil işletim sistemi Android’in en güncel sürümü olan Android 7.0 Nougat diğer Android sürümlerine göre sorunlu gelmişti. Android 7.0 Nougat çıktıktan sonra pek çok uygulama Android 7.0 Nougat desteğini sunmaya başlamıştı. Anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi olan WhatsApp Android 7.0 Nougat desteğini Android 7.0 Nougat kullanıcılarına sunmaya başlamıştı.

WhatsApp’ın yeni güncellemesiyle sunulmaya başlanan Android 7.0 Nougat desteği önemli sorunları beraberinde getirmişti. WhatsApp yeni Beta güncellemesiyle birlikte bu sorunları gidermeye başladı. WhatsApp’ın bu sorunlarının başında hızlı cevap özelliğinin kullanılmasının ardından sonraki bildirimlerin gelmemesi geliyordu.

WhatsApp’ın şimdilik Beta durumda olan WhatsApp 2.17.13 sürümü ile birlikte bu sorunlar ortadan kalkıyor. WhatsApp’ın bu sürümünün Beta olduğunu ve final sürümünün ilerleyen günlerde geleceği söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir