WhatsApp’a Önemli Yenilikler Geldi!

Anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi olan WhatsApp önemli bir güncelleme aldı. İşte WhatsApp’a gelen o önemli yenilikler.

Anlık mesajlaşma uygulamalarının başlında gelen WhatsApp dün iOS platformu üzerinde önemli bir güncelleme aldı. WhatsApp’ın 2.17.1 sürümüyle birlikte iPhone için WhatsApp önemli özelliklere kavuştu.

WhatsApp’ın Bu Yeni Özellikleri Şimdilik Sadece iOS’a Geldi!

WhatsApp’ın bu yeni güncellemesiyle gelen yenilikler ise kullanıcılar tarafından çok beğenilecek. WhatsApp’ın daha önceden Android kullanıcılarına sunmuş olduğu önemli özelliği şimdi iOS platformuna da getiriyor.

Kullanıcılar İnternet Bağlantısı Olmadan Mesaj Gönderebilecek!

iOS için Whatsapp kullanıcıları artık internet bağlantısı olmadan mesaj gönderebilecekler. Kullanıcıların gönderdikleri bu mesajlar internet bağlantısı olduktan sonra gönderilecek. Ayrıca iOS kullanıcıları için yeniden tasarlanan veri kullanım ekranıyla akıllı telefonların depolama alanı rahatlıkla yönetilebilecek. Bu ekranla birlikte artık belli bir sohbette videolarla belli mesaj türleri silinebilecek. Kullanıcılar bu ekrana Ayarlar > Veri ve Depolama Kullanımı > Disk Kullanımı ekranından erişebilecek.

Tek Seferde Medya Gönderim Sayısı Arttı!

Ayrıca WhatsApp yeni güncelleme ile birlikte medya paylaşımı alanında da önemli bir özelliğe kavuştu. WhatsApp kullanıcıları artık bu yeni güncelleme ile birlikte tek seferde 30 adet fotoğraf ya da videoyu aynı anda seçip gönderebilecek.

Kullanıcıları için oldukça sevindirici bir özellik olan bu özelliğin Android kullanıcılarına ne zaman geleceği ise bilinmiyor. WhatsAap’a ilerleyen günlerde yeni güncellemelerle birlikte hangi özelliklerin geleceği ise merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir