Yeni “Dell XPS 13” 2’si 1 Arada Geliyor

 

Tablet severlere bir güzel haber Dell’den geliyor. 2017 yılı içinde düzenlenecek olan Ces 2017 Fuar’ında yeri ürününü hazırlamak için paçaları sıvadı.

Tablet üstün özellikleri ve tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayacak ve hem laptop hemde tablet deneyimini kullanıcılarına yaşatacak.

2 in 1 arada temasıyla lanse edilen tablet Dell’in son zamanlarda üretmiş olduğu en şık tasarımıyla dikkat toplayacak şekilde üretimi hızlandı.

Bilindiği gibi Dell PC ‘ler üzerinde adından sağlamlığı ve uzun ömürlü olmasıyla biliniyor.

Dell’in çıkaracağı yeni ürünün adı “Dell XPS 13” bu ürün geçen yılın eylül ayında yeni güncellemelerle beraber ürünün kenar tasarımı, ince yapısı ve hafif gövdesi görselliğine zenginlik kazandırıyor. Ayrıca çok başarılı donanımsal özelliklere’de sahip olan Dell XPS 13 tabletler kategorisinde adından çok ses getireceğe benziyor.

Dell XPS 13’ün son zamanlarda ki en büyük rakibi olan HP’nin  Spectre X360 modelinin özelliklerinden bir adım daha ilerisinde.

Dell XPS 13 tasarımında kullanılan Kaby Lake işlemci sayesinde tablet üzerinde yapılacak olan işlemleri hızlandıracak ayrıca daha büyük pil kullanılarak tablet’tin batarya ömrünüde uzun tutacak.

Dell XPS 13 sadece tablet olarak kullanılmayacak bu özellikleriyle beraber karşımıza çıkacak XPS 13 ayrıca Bilgisayar olarakta kullanılabilecek yani cihaz isteğinize göre tablet veya bilgisayar olarakta kullanabileceksiniz.

Daha fazla özelliğine ve ayrıntılarına ise 2017 yılı içerisinde düzenlecek olan Teknoloji Fuar’ı CES 2017’de tanıtlık edeceksiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir