Yeni iPhone’lar Bu Özellikle Gelebilir!

Apple ile ilgili olarak her ne kadar şimdilik zamlar konuşulsa da Apple’ın bu yılın sonlarına doğru tanıtacağı yeni amiral gemi modelleri de merakla bekleniyor. İşte Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modellerinin sahip olacağı o özellikler.

Apple’ın yeni iPhone modelleri pek çok kişi tarafından merak edilmişti. Apple’ın iPhone’un 10. yılı için özel olarak üreteceği yeni iPhone modellerinin de çok daha güçlü özelliklerle geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Gelen son haberlere göre Apple’ın yeni iPhone modellerinde yüz tanıma teknolojisi olabilir. Lazer tabanlı bir sistemle birlikte gelecek olan bu yeni iPhone’lar bu sayede lazer ışınlarıyla yüz / hareket algılama özelliğini sunabilir. Bununla birlikte yeni iPhone modellerinde bu özellik kullanıcıların yüzüyle kilit açmasından başka pek çok özellik sunabilir.

Apple’ın 2013 Yılında Satın Aldığı Şirketle İddialar Güçlendi!

Apple’ın yeni iPhone’larında yüz tanıma özelliğini kullanabileceğinin belki de en önemli ayrıntısı Apple’ın 2013 yılıdna gerçekleştirmiş olduğu bir satın alım. Apple 2013 yılında Microsoft‘un Kinect sensörünün üreticisi olan Primesense‘i satın almıştı ve Apple’ın uzun yıllar sonra bu şirketin yeteneklerini kullanması pek çok kişi tarafından normal karşılanabilir.

Apple 3 Farklı iPhone Tanıtabilir!

Bir diğer yandan Apple’ın yen iPhone modelini 2 iPhone olarak değil de 3 yeni iPhone modeli olarak karşımıza çıkartması bekleniyor. Apple’ın bu yeni iPhone modelllerinin 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç ekran boyutlarına sahip olması bekleniyor. Apple’ın 5.8 inç ekran boyutuna sahip olacak olan iPhone modelinde ekran olarak OLED ekran paneliyle geleceği söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir