YouTube TV’nin Neler Sunacağı Belli Oldu!

Google’ın sahibi olduğu popğler video platformu YouTube’un yeni servisi olacak olan YouTube TV’nin neler sunacağı belli oldu!

YouTube sürekli olarak gelişmeye ve kullanıcıların karşısına yeni özelliklerle çıkmak için çalışıyor. YouTube ile ilgili uzun süredir dile getirilen YouTube’un kendi internet yayıncılığı platformu olan YouTube TV‘yi kullanıma sundu. YouTube’un yeni platformu olan YouTube TV çok önceden yayınlanmış olan içerikler ve canlı yayınları kullanıcılara sunacak.

YouTube’un bu yeni servisi olan YouTube TV temelde belli bir saatte televizyon başında bir şeyler izlemek isteyen ancak bu anlamda üretilen içerikleri takip edemeyen genç kullanıcılara hitap ediyor. YouTube TV bu anlamda YouTube üzerinden şov programlarına dair klipleri ya da spor karşılaşmalarının özet görüntülerini kullanıcılarına izlettiriyor. Bu yeni platformda gençlerin istedikleri ve izledikleri içerikler tek bir çatı altında toplanarak televizyon izleme deneyimlerini daha da geliştiriyor.

Servisin Bedeli 35 Dolar!

YouTube’un bu servisinde kullanıcıların herhangi bir sözleşme yapması gerekmiyor ve aylık 35 dolarlık bir ücreti bulunuyor. Pek çok kanalı bünyesinde barındıran bu servis Amerika’nın popüler kanalları olan AMC,TNT ve CNN gibi kanalları bünyesinde barındırmıyor. YouTube’un kendi internet TV’si olan YouTube TV ayrıca bazı önemli ayrıcalıklar sunuyor. İşte o özelliklerden bazıları!

Sınırsız Kayıt Alanı!

YouTube TV platformunda göze çarpan en önemli özelliklerden birisi seç – izle platformunu içerisinde barındırması ve bununla birlikte özel canlı yayınları da beraberinde sunuyor olması. YouTube TV uygulamasının başlangıcı üç farklı bölümden oluşuyor. Kullanıcılar uygulamayı ilk açılışında kütüphanede diledikleri içerikleri izleyebiliyor. YouTube TV platformunda ayrıca kullanıcılar sınırsız kayıt alanının sahibi oluyor.

Şimdilik sadece Amerika’da kullanılan YouTube TV platformu ile bakalım YouTube Netflix gibi içerik devlerini saf dışı bırakacak mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir